США продовжують роботу з питання миротворчої місії на Донбасі - Мітчелл
Заступник державного секретаря США у справах Європи та Євразії Весс Мітчелл заявив, що США продовжують роботу над можливістю введення миротворчої місії ООН на Донбас, а також надання летального озброєння в Україну.
"Ми продовжуємо працювати над можливостями й аналізувати можливість введення в зону конфлікту миротворчих сил ООН. Це непросте завдання, але, як вважаємо ми, в США, такі миротворчі сили мають вводитися на всю окуповану територію, передбачати відведення озброєнь до місць постійної дислокації", - сказав він на брифінгу в Києві в середу.
В.Мітчелл також зазначив, що на зустрічі з президентом України Петром Порошенком обговорювалося питання надання летальної зброї Україні.
"Ми обговорювали це. Надання летального озброєння є одним із варіантів, який ми розглядаємо", - додав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
За шахту "Центральна" в Торецьку точаться важкі бої, казати, що окупанти зайшли, зарано - ОТУВ "Луганськ"
20:43, 17.12.2024
Сімнадцятьох гірників шахти в Мирнограді на Донбасі підняли на поверхню
22:47, 05.09.2024
Волонтери УЧХ Рівненської області зустріли 12-й евакуаційний поїзд із Донбасу
10:33, 21.08.2024
Голова Держтуризму Олеськів: Туристичний потенціал Донецької та Луганської областей обов'язково відновлюватиметься, але не відразу
12:30, 21.06.2023
У Міжнародному суді ООН розпочалися слухання за позовом України проти РФ щодо Криму та Донбасу - ЗМІ
12:59, 06.06.2023
ОСТАННЄ
Рубіо: ми маємо дізнатися вимоги росіян, щоб дійсно зрозуміти чи хочуть вони миру
17:40, 26.02.2025
Варшава не відправлятиме свої війська в Україну, але готова надати логістичну підтримку - Туск
14:47, 26.02.2025
Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана
19:34, 25.02.2025
УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук
19:00, 25.02.2025
Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ