Політика

Порошенко закликає ВР до розробки законопроекту про Антикорупційний суд

Президент України Петро Порошенко розраховує, що Верховна Рада розробить основи законопроекту про Антикорупційний суд, куди він внесе свої пропозиції.

"На черзі – ухвалення ще низки законів про зміну системи правосуддя, включаючи закон про Антикорупційний суд. Я заявляв, що очікую від Верховної Ради подання проекту, на базі якого внесу свої пропозиції до Верховної Ради і визначу його як невідкладний", – заявив він в під час церемонії складання присяги суддями Верховного Суду України в суботу в Києві.

Глава держави також повідомив, що одночасно з проектом про Антикорупційний суд він планує внести до українського парламенту проект закону про військовий суд.

"Ми чекаємо нових законів про адвокатуру, про правову освіту...", – зазначив П.Порошенко.

Раніше президент наполягав на якнайшвидшій підготовці законопроекту про Антикорупційний суд, щоб до кінця поточного року підписати відповідний закон.

Створення Антикорупційного суду в Україні – одна з вимог учасників акції за велику політичну реформу, яка розпочалася в Києві 17 жовтня.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ