Порошенко: Нацрада реформ розгляне законопроект про протидію рейдерству і ще кілька документів
Президент України Петро Порошенко повідомив, що в п'ятницю Національна рада реформ розгляне кілька ініціатив, зокрема законопроект про протидію земельному рейдерству.
"Зараз, після вас, я їду на Нацраду реформ. Там розглядатимуть кілька запитань: закон про дипломатичну службу для захисту ще однієї потужної армії - армії українських дипломатів ... Міністерство юстиції України разом з урядом і мною пропонує закон про захист юридичних прав громадян України. і буде ще вони великий закон - закон про протидію земельному рейдерству, про зміну функцій кадастру і передання повноважень місцевим бюджетам щодо розпорядження землею", - сказав глава держави в п'ятницю на Форумі представників місцевих громад, переможців жовтневих виборів, які представляють "Блок Петра Порошенка" - "Солідарність".
Президент наголосив, що таким чином "ліквідується інститут "смотрящих, не потрібно нічого узгоджувати в Києві, права у вас і відповідальність у вас".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв
20:44, 15.03.2025
Ексзаступник начальника УДО Чучковський арештований з правом застави, від нього вимагають показів на Порошенка - адвокат
17:14, 15.03.2025
Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя
21:49, 14.03.2025
Адвокат Головань: влада використовує заготовку фсб для фабрикування нової "справи" проти Порошенка
19:12, 13.03.2025
Рада викликала на засідання главу МЗС щодо переговорів у Саудівській Аравії
11:03, 13.03.2025
ОСТАННЄ
Стармер оприлюднив плани введення в Україну західних миротворців чисельністю понад 10 тис військовослужбовців – ЗМІ
15:39, 16.03.2025
Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"
11:12, 16.03.2025
Угорська нація очікує від ЄС об'єднання, але без України, – Орбан
14:38, 15.03.2025
ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський
20:42, 14.03.2025
Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський