У МЗС України вимагають від РФ припинити репресії проти кримських татар в окупованому Криму
У Міністерстві закордонних справ України вимагають від російської влади припинити репресії проти кримськотатарського народу в окупованому Криму і допустити туди моніторингові місії.
"Чергові обшуки, затримання кримських татар. Вимагаємо від російської окупаційної влади припинити репресії, допустити моніторингові місії", - написала речниця МЗС України Мар'яна Беца на своїй сторінці в мікроблозі "Твіттер" у середу.
Раніше цього ж дня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що у Криму вранці пройшли масові обшуки в будинках кримських татар.
Він також зазначив, що окупаційна влада затримала і доправила до відділення поліції сусідів Алімдара Белялова - Зекерьяєва Асана, Зекерьяєва Амета, Абдураманова Ресуль, Ісаєва Мустафу, Умерова Амета, в яких насильно намагалися взяти зразки ДНК.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС
19:13, 13.01.2026
Глави МЗС України та Норвегії обговорили перспективи проєктів української оборонної промисловості
08:30, 13.01.2026
МЗС Литви викликало представника Росії для протесту через атаку на Україну балістичною ракетою "Орєшнік"
18:26, 12.01.2026
Сибіга привітав затримання США танкера російського тіньового флоту Olina
19:43, 09.01.2026
Сибіга: переконаний, що будуть додаткові рішення щодо посилення ППО
17:31, 09.01.2026
ОСТАННЄ
Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому
18:17, 13.01.2026
Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці
17:55, 13.01.2026
Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи
17:47, 13.01.2026
Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів
16:42, 13.01.2026
На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ