Чотири з п'яти губернаторів венесуельських штатів, які представляють опозицію, принесли присягу Національним установчим зборам країни, повідомило агентство "Ассошіейтед прес" (АП).
За підсумками губернаторських виборів 15 жовтня у 18 з 23 штатів країни перемогли представники правлячої Єдиної соціалістичної партії Венесуели, в п'яти - представники опозиції.
Як повідомляє АП, присягу склали обрані від опозиції губернатори штатів Тачира, Ансоатеги, Нуева-Еспарта і Меріда. Відмовився присягати Зборам, які опозиція оголосила незаконними, губернатор штату Сулія Хуан Пабло Гуаніпа.
Поки не ясно, що буде з керівництвом Сулії і самим обраним губернатором, оскільки президент Венесуели Ніколас Мадуро пригрозив тим губернаторам, які не принесуть присягу і будуть продовжувати дестабілізуючі дії, арештом і ув'язненням.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Фільм "Ти — космос" режисера Острікова є другою найкасовішою українською стрічкою 2025 року
14:45, 24.12.2025
Гегсет: Блокада нафтових танкерів з Венесуели залишатиметься до повернення Мадуро вкрадених американських активів
08:48, 21.12.2025
Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ
23:17, 20.12.2025
Трамп заявив про блокаду всіх підсанкційних танкерів, що прямують до Венесуели і з неї
08:55, 17.12.2025
Авіаційна влада США знову попередила про зростання небезпеки польотів над Венесуелою
08:43, 17.12.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції
14:25, 24.12.2025
Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе
13:52, 24.12.2025
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський
10:06, 24.12.2025
Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше