Лідери Грузії та України домовилися координувати дії щодо інтеграції в євроатлантичні структури
Президенти України та Грузії Петро Порошенко і Георгій Маргвелашвілі у вівторок в Тбілісі підписали декларацію про стратегічне партнерство між двома країнами.
"Ми підписали документ, який відображає реальні настрої народів двох країн. Ми домовилися, що будемо ще активнішими в питаннях інтеграції наших країн в європейський простір. Ми розмовляли про співпрацю в оборонній сфері, економічних проектах, щодо безпеки Чорного моря", - сказав Г.Маргвелашвілі журналістам після переговорів з українським лідером.
У свою чергу П.Порошенко зазначив, що Грузія та Україна є стратегічними партнерами.
"Ми маємо захистити свій суверенітет і територіальну цілісність, демократію. Ми розглянули питання, як зміцнити наше стратегічне партнерство. Ми домовилися про координацію дій з інтеграції наших країн в євроатлантичні структури", - сказав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Три роки тому ми могли втратити державу, але ми обрали спротив та гідність - Порошенко
13:44, 24.02.2025
Група компаній DIM та український інвестор Максим Кріппа оголосили про партнерство
12:49, 24.02.2025
Заява АПУ щодо застосування санкцій до громадян України
16:01, 21.02.2025
Дискусія з Трампом потребує дипломатичної майстерності, не варто рефлексувати на кожну його заяву - Порошенко
19:04, 20.02.2025
Порошенко повіз дрони і техніку на Сумщину на на 44 млн гривень
14:26, 19.02.2025
ОСТАННЄ
Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини
13:53, 25.02.2025
Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів
13:43, 25.02.2025
Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів
13:39, 25.02.2025
Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів
13:24, 25.02.2025
Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом