Гройсман закликає ВР розпочати роботу восени з пенсійної, освітньої та медичної реформ
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликає Верховну Раду розпочати свою роботу восени з пенсійної, освітньої та реформи охорони здоров'я.
"Ми восени проситимемо вас, вельмишановні колеги, розпочати свою роботу з розгляду цих трьох реформ - освіта, охорона здоров'я та пенсійна реформа", - сказав прем'єр під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю.
За його словами, відповідні законопроекти буде підготовлено до другого читання.
Прем'єр подякував парламенту за підтримку в четвер змін до державного бюджету на 2017 рік і підтримку в першому читанні проекту пенсійної реформи.
"Переконаний у тому, що восени ми з новими силами продовжимо якісні зміни в нашій країні", - зазначив В.Гройсман.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт
12:40, 23.12.2025
В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія
12:45, 22.12.2025
Засідання Ради у п'ятницю не заплановано – Стефанчук
13:36, 18.12.2025
Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях
13:32, 18.12.2025
Україна хоче приєднатися до Рекомендації Ради ОЕСР щодо боротьби з корупцією на державних підприємствах
08:20, 18.12.2025
ОСТАННЄ
ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради
12:11, 22.12.2025
Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності
10:40, 22.12.2025
Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ
10:42, 20.12.2025
США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо
19:27, 19.12.2025
Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія