Марина Порошенко візьме участь у Першому міжнародному гендерному форумі в Харкові
У п'ятницю, 7 липня, в Харкові відбудеться Перший міжнародний гендерний форум, в якому візьме участь дружина президента Марина Порошенко, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
Як зазначено в програмі, опублікованій на сайті ХОДА, у роботі форуму планують також узяти участь глава ХОДА Юлія Світлична, уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська, народні депутати Ірина Луценко та Ірина Суслова, а також представники і представниці посольств США, Австралії та європейських країн в Україні, вчені, політики, бізнесмени та громадські діячі.
"Головними темами для обговорення на форумі обрано сучасні тенденції гендерної проблематики в Україні та Європі, гендерне питання в період збройних конфліктів, участь жінок і чоловіків у прийнятті управлінських та громадських рішень", - йдеться в повідомленні прес-служби ХОДА.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"
16:01, 10.03.2025
Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС
17:07, 07.03.2025
Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав партію FPV-дронів, техніку та обладнання бригадам ЗСУ
10:52, 07.03.2025
Келлог сказав, що йому невідомо про будь-які розмови адміністрації США з представниками української опозиції
20:00, 06.03.2025
“Європейська солідарність” проти виборів під час війни - Порошенко
12:10, 06.03.2025
ОСТАННЄ
Данія готова направити миротворчі війська в Україну - ЗМІ
17:49, 10.03.2025
Трамп може відвідати Китай у квітні – ЗМІ
17:35, 10.03.2025
Канада завжди буде другом України, незалежно від прізвища прем'єра - нардеп Сірко
16:46, 10.03.2025
Трамп розглядає можливість зупинення постачань американської зброї в Україну до відходу Зеленського з посади - ЗМІ
14:58, 10.03.2025
За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко