Порошенко поінформував Туска про порушення РФ Мінських домовленостей
Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Європейського Союзу Дональдом Туском, під час якої сторони обговорили ситуацію на Донбасі.
"Петро Порошенко звернув увагу на постійні порушення Росією Мінських домовленостей і закликав ЄС продовжити санкції проти Москви", - повідомляє прес-служба президента України в четвер.
П.Порошенко також привітав Д.Туска з ратифікацією сенатом Нідерландів угоди про асоціацію Україна-ЄС. Співрозмовники скоординували графік набуття чинності угодою про асоціацію.
Президент Євросоюзу поінформував президента України про результати зустрічі Великої сімки, яка відбулася в Італії.
Також П.Порошенко і Д.Туск обговорили порядок денний саміту Україна-ЄС, який відбудеться в Києві 13 липня.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя
21:49, 14.03.2025
Адвокат Головань: влада використовує заготовку фсб для фабрикування нової "справи" проти Порошенка
19:12, 13.03.2025
Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск
18:26, 12.03.2025
Туск проведе зустріч з Ердоганом в Анкарі, говоритимуть про переговори у Джидді
12:39, 12.03.2025
Порошенко обговорив з послом Китаю питання російської агресії і стратегії відновлення справедливого миру
09:14, 12.03.2025
ОСТАННЄ
ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський
20:42, 14.03.2025
Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський
20:40, 14.03.2025
Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя
16:15, 14.03.2025
Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко
15:27, 14.03.2025
Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС