Невиконання Росією припису Суду ООН дасть змогу Україні просити посилення санкцій - Гопко
Голова парламентського комітету із закордонних справ Ганна Гопко переконана, що ухилення Росії від виконання припису Міжнародного суду ООН дасть Україні можливість просити посилення санкційного тиску на Москву з боку міжнародних партнерів.
"Це наказ, певні рекомендації, які мають бути виконані Росією. Це (невиконання - ІФ) буде великим ударом по міжнародному іміджу, це можливість для того, щоб Україні просити додаткових санкцій, їх посилення", - сказала вона журналістам у Києві в четвер.
Нардеп також висловила думку, що російська сторона буде вимушена бодай на час розгляду Міжнародним судом ООН позову України забезпечити виконання приписаних судовою інстанцією заходів.
"Інакше це лише підтвердить і дасть додаткові аргументи суддям про те, що Росія абсолютно неправова держава, про те, що вона нехтує міжнародним правом", - наголосила Г.Гопко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Суд Німеччини продовжив тримання під вартою підозрюваного у справі підриву "Північних потоків" Сергія Кузнєцова - ЗМІ
22:59, 15.01.2026
Суд встановив заставу 33 млн грн нардепу Дубінському - ЗМІ
22:08, 15.01.2026
Прокуратура проситиме суд про заставу для Тимошенко в 50 млн грн, засідання відбудеться завтра - САП
16:31, 15.01.2026
ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова
19:15, 14.01.2026
ДБР: суд стягнув у дохід держави активи родини колишнього посадовця екологічної інспекції на понад 20 млн грн
17:43, 14.01.2026
ОСТАННЄ
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський
12:32, 15.01.2026
Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді
17:38, 14.01.2026
Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута