Нардеп Савченко незабаром оприлюднить програму партії, яку очолила
Народний депутат України (позафракційний) Надія Савченко обіцяє найближчим часом оприлюднити програму партії, яку вона очолила.
"Програму, я думаю, ви скоро зможете побачити. Як тільки вона буде зареєстрована, я її озвучу", - повідомила Н.Савченко журналістам в п'ятницю в Києві.
Вона розповіла, що партія, головою якої її обрали, "має львівський початок". "Це "Національний альянс свободи і українського патріотизму". Вона була створена давно, мене переобрали головою партії і ми змінили назву - політична партія" Громадянська платформа Надії Савченко", - навела подробиці народний депутат.
За її словами, мета партії - "зміна політичної системи".
Н.Савченко намір залучити до співпраці "розумних і грамотних людей, у яких немає пафосу, як у тих, хто приходить в народні депутати".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей
20:58, 17.12.2025
Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project
19:23, 09.12.2025
Рубіо заявив про "замасковану тиранію" в Німеччині через визнання партії AFD екстремістською
01:51, 03.05.2025
Рубіо заявив про "замасковану тиранію" в Німеччині через визнання партії AFD екстремістською
23:44, 02.05.2025
ІТ-система польської партії "Громадянська платформа" зазнала іноземної кібератаки – Туск
20:04, 02.04.2025
ОСТАННЄ
Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики
18:26, 09.01.2026
Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"
17:14, 08.01.2026
Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час
13:40, 08.01.2026
Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський
11:57, 08.01.2026
Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни