Мінський процес створює умови для роботи з безпеки та звільнення заручників - Горбулін
Директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін вважає, що українська сторона не повинна відмовлятися від участі в переговорному процесі, який відбувається в Мінську, щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.
"Необхідно їздити, тому що це створює умови передусім для роботи за двома напрямами - безпеки, хоча ви знаєте, що бойовики не виконують домовленостей, яких було досягнуто... Друге - є можливість продовжити переговори щодо повернення заручників", - сказав він під час круглого столу "Торгівельна блокада Донбасу: втрати чи здобутки?" в Києві в п'ятницю, відповідаючи на запитання про доцільність поїздок до Мінська.
В.Горбулін також наголосив, що Мінськ є єдиним переговорним майданчиком, за допомогою якого Україна має можливість доносити до відома широкої громадськості інформацію про те, що відбувається в ОРДЛО.
Він також зазначив, що залучення до цього переговорного процесу Великої Британії та/або США значно посилило б позиції України.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо
01:51, 16.12.2025
В ОП спростували інформацію, що Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі
11:17, 12.12.2025
Зеленський: США, РФ і Україна не мають єдиної думки щодо Донбасу
13:55, 08.12.2025
Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ
20:20, 30.10.2025
Путін нічого не будуватиме на окупованому Донбасі – Зеленський
10:39, 20.10.2025
ОСТАННЄ
Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська
19:37, 26.12.2025
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська
17:39, 26.12.2025
"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції
17:25, 26.12.2025
Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах