Дострокові вибори до ВР загальмували б реформи в Україні щонайменше на півроку
Президент України Петро Порошенко заявляє, що дострокові вибори належать до політичних ризиків, які ставлять під загрозу економічне зростання та реформи в країні.
"Я регулярно вивчаю питання громадської думки і не бачу жодної перспективи, щоб внаслідок позачергового голосування був би обраний парламент із більшим реформаторським потенціалом, ніж той, який нині працює. Передвиборна кампанія поставила б на паузу всі реформи на півроку, а то й на рік", - сказав П.Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку в Києві в понеділок.
За словами президента, до політичних ризиків, які становлять загрозу для економічного зростання країни, "безумовно, належать і дострокові вибори".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду
22:36, 18.01.2026
Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині
11:31, 17.01.2026
Більшість українців негативно ставиться до можливості голосувати онлайн на виборах – опитування
10:29, 16.01.2026
Трамп оголосив про формування "Ради миру" та перехід до наступної фази мирного плану для Гази
03:04, 16.01.2026
Рада ратифікувала договір з ЄК та державами-членами ЄС про спільні закупівлі заходів медичного захисту
17:54, 15.01.2026
ОСТАННЄ
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський