Глава МЗС ФРН: Війна на Донбасі стосується всіх в Європі
Конфлікт на сході України стосується всієї Європи, вважає міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель.
"Іноді у німців складається враження, що це (конфлікт на Донбасі - ІФ) відбувається на периферії Європи. А це все практично відбувається в центрі Європи. Причому ці події стосуються не лише України та Донбасу - вони стосуються нас усіх в Європі, оскільки ми бачимо, яким крихким є мир, до якого ми вже звикли. Тому те, що ми робимо для підтримки мирного процесу, - це не благодійність. Це стосується нашої безпеки, наших уявлень про спільне життя в Європі", - сказав глава МЗС ФРН на прес-конференції в четвер в Києві.
З.Габріель зазначив, що під час переговорів у Києві він обговорював із Павлом Клімкіним можливість досягнення стабільного припинення вогню на Донбасі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Федоров та Пісторіус обговорили розвиток програми Patriot для України та нарощення поставок ракет IRIS-T та далекобійних артпострілів
19:58, 20.01.2026
Сибіга на переговорах з румунською колегою: Розраховуємо на наших сусідів у наданні додаткової енергетичної допомоги
20:29, 19.01.2026
Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга
22:47, 16.01.2026
Німеччина рішуче блокує російські тіньові танкери у територіальних водах - ЗМІ
03:25, 16.01.2026
Суд Німеччини продовжив тримання під вартою підозрюваного у справі підриву "Північних потоків" Сергія Кузнєцова - ЗМІ
22:59, 15.01.2026
ОСТАННЄ
Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі
12:18, 20.01.2026
"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції
17:54, 19.01.2026
Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом
14:36, 19.01.2026
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні