Японія виступає за санкції проти РФ до повного виконання Мінських угод
Санкції проти Російської Федерації не може бути знято до повного виконання Мінських домовленостей, вважає прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе.
"Санкції проти Росії, які підтримала Японія разом з іншими країнами Великої сімки (G7), не можуть бути зняті до повного виконання Мінських домовленостей", - заявив прем'єр Японії на зустрічі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм у четвер, повідомляє прес-служба українського парламенту.
За інформацією прес-служби, С.Абе зазначив, що "докладає особливих зусиль із підтримки України під час роботи на міжнародних форумах". Він висловив сподівання на посилення співпраці на міжнародній арені, зокрема на майданчику Ради безпеки ООН.
"Останнім часом кризові явища у світі збільшуються, тому підтримуємо вашу позицію про необхідність співпраці для посилення безпеки у світі – і в рамках Ради безпеки ООН, і можливої співпраці між нашими силами безпеки щодо обміну досвідом", - сказав А.Парубій.
Як повідомлялося, А.Парубій із 25 лютого по 3 березня перебуває з робочим візитом у Японії.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
В Японії скасували попередження про загрозу цунамі
10:34, 12.12.2025
МВС України отримає від Японії додаткову техніку для розмінування та медичне обладнання для лікування бійців на суму $27 млн
15:17, 02.12.2025
Сибіга розповів новому главі МЗС Японії про енергетичні потреби напередодні зими, запросив в Україну
22:11, 12.11.2025
Нова прем’єр-міністерка Японії у першій розмові із Зеленським запевнила у продовженні підтримки України
16:35, 05.11.2025
Секретар РНБО обговорив з послом Японії безпекову та економічну співпрацю
16:34, 04.11.2025
ОСТАННЄ
Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей
20:58, 17.12.2025
"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ
16:36, 17.12.2025
Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду
14:49, 17.12.2025
ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат
18:21, 16.12.2025
Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле