ТКГ підтримує забезпечення цілодобового відеоспостереження за Донецькою фільтрувальною станцією
Тристороння контактна група (ТКГ) підтримала ініціативу СММ ОБСЄ про забезпечення цілодобового відеоспостереження за Донецькою фільтрувальною станцією, повідомила прес-секретар Кучми за підсумками засідання ТКГ Дарка Оліфер.
"Тристороння контактна група підтримала ініціативу СММ ОБСЄ про забезпечення цілодобового відеоспостереження за Донецькою фільтрувальною станцією. Це необхідно для гарантуваннябезпеки роботи станції, що перебуває на підконтрольній території Україні, а також відновлення її роботу в повному обсязі", - написала вона на своїй сторінці у Facebook за підсумками засідання ТКГ у середу.
Раніше голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що в Авдіївці залишилося води на дві подачі через зупинку роботи Донецької фільтрувальної станції.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський своїм указом розпустив українську делегацію в ТКГ
07:09, 02.09.2022
Українська делегація у ТКГ обговорить з ОБСЄ та N4 подальший формат переговорів щодо Донбасу
10:51, 22.02.2022
Рішення Путіна визнати т.зв. "ЛНР" і "ДНР" суперечить Мінським домовленостям, важливо, щоб воно не призвело до кровопролиття
08:00, 22.02.2022
ТКГ з питань Донбасу не збереться раніше березня - джерело в РФ
14:33, 21.02.2022
Зеленський і Макрон підтримали невідкладне скликання ТКГ і негайне введення режиму тиші
15:50, 20.02.2022
ОСТАННЄ
Рубіо: ми маємо дізнатися вимоги росіян, щоб дійсно зрозуміти чи хочуть вони миру
17:40, 26.02.2025
Варшава не відправлятиме свої війська в Україну, але готова надати логістичну підтримку - Туск
14:47, 26.02.2025
Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана
19:34, 25.02.2025
УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук
19:00, 25.02.2025
Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ