МЗС України спростовує наявність таємних домовленостей у Мінському форматі
У Міністерстві закордонних справ України спростовують існування будь-яких негласних домовленостей під час мінського переговорного процесу з врегулювання ситуації на Донбасі.
"МЗС нічого не відомо про існування якихось таємних домовленостей у рамках Мінського формату. Якщо існують якісь таємні домовленості, то і виконуватись вони мають таємно. А це точно неможливо, оскільки в Мінських домовленостях йдеться про деокупацію Донбасу, про долю мільйонів українців і майбутнє України як держави", - сказала речник МЗС Мар'яна Беца на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" про нібито існування таємних домовленостей в рамках Мінського формату.
М.Беца нагадала, що відкритість Мінського процесу забезпечується активною участю в ньому Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) і її Спеціальної моніторингової місії (СММ – ІФ).
"Якби існували таємні домовленості, тоді навіщо заявляти про спільну роботу над Дорожньою картою (послідовністю) виконання Мінських домовленостей і констатувати відсутність прогресу у її погодженні за результатами останніх переговорів міністрів закордонних справ України, ФРН, Франції та РФ "нормандської форматі" 29 листопада", - додала речник МЗС України.