Шульц запевнив, що Європарламент на боці України в питанні Угоди про асоціацію
У рамках інтенсивних консультацій щодо ратифікації Угоди про асоціацію президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем.
"Глава Української держави наголосив, що слід використати всі можливості для ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Мартін Шульц зазначив, що Європейський парламент на стороні України, а також підтвердив, що в ЄП є більшість для надання безвізового режиму для українців", - повідомила прес-служба глави Української держави.
Співрозмовники домовилися продовжити контакти для ефективної координації зусиль.
Раніше Глава Української держави також провів телефонні розмови з президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером і президентом Європейської Ради Дональдом Туском.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Домбровскіс: ЄС залишає за собою право використати росактиви, якщо РФ не сплатить Україні репарації
14:50, 14.01.2026
Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК
21:35, 13.01.2026
Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ
15:30, 13.01.2026
Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк
11:41, 13.01.2026
Новий пакет санкцій ЄС проти РФ може бути прийнятий до 24 лютого - ЗМІ
11:01, 13.01.2026
ОСТАННЄ
Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді
17:38, 14.01.2026
Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута
16:01, 14.01.2026
Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення
14:52, 14.01.2026
Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці
14:20, 14.01.2026
Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС