ВР має скасувати реєстрацію іноземних інвестицій - Довгий
Народний депутат з групи "Воля народу" Олесь Довгий закликав Верховну Раду України терміново скасувати реєстрацію іноземних інвестицій в Україні, а також змінити правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземних інвесторів.
"Інвестор обрав нашу країну, наші підприємства, вклав гроші, а потім втрачає силу-силенну часу на бюрократичну тяганину для реєстрації своїх дій", - цитує політика прес-служба групи "Воля народу" в понеділок.
За словами О.Довгого, "час уже зрозуміти, що саме бюрократія - головний бич, який гальмує приплив іноземного капіталу в Україну".
"Якщо ми скасуємо реєстрацію, то інвестор одразу ж це відчує і далі вкладатиме кошти в нашу економіку", - стверджує депутат.
Як повідомлялося, проект закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій" депутати планують розглянути в першому читанні на засіданні Ради у вівторок, 4 жовтня. Проектом передбачається заміна реєстрації іноземних інвестицій на формальне інформування, а також надання права отримувати дозвіл на довгострокове проживання в Україні іноземним інвесторам, які вклали кошти в підприємства, але не працевлаштовані на них.