Путін про протест України: Росія Крим не анексувала
Президент РФ Володимир Путін відкинув звинувачення української сторони в адресу Росії щодо анексії Криму, що прозвучала під час саміту держав СНД.
"Перше, що хотів би сказати, що Росія нічого не анексувала. Все, що сталося з Кримом, - результат протиправних дій певних політичних сил в Україні, які довели справу до державного перевороту", - заявив він у відповідь на протест посла України в Киргизії Миколи Дорошенка з приводу головування РФ у СНД наступного року.
В.Путін наголосив, що Крим приєднався до Росії в результаті волевиявлення людей, які проживають на цій території. Це, за словами російського лідера відповідає міжнародному праву та статуту ООН, відповідним рішенням судів ООН з аналогічних питань, що є в практиці міжнародного суду ООН.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп не вірить, що нібито Україна вдарила по резиденції Путіна
07:44, 05.01.2026
Трамп: Я не в захваті від Путіна, він вбиває забагато людей
19:56, 03.01.2026
Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру
23:12, 31.12.2025
Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ
23:51, 30.12.2025
В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ
22:09, 30.12.2025
ОСТАННЄ
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський
12:32, 15.01.2026
Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді
17:38, 14.01.2026
Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута