Політика

Новий посол США Йованович планує бути в Києві до 24 серпня – Чалий

Новий посол США в Україні Марі Йованович приїде до Києва до 24 серпня, повідомив посол України в США Валерій Чалий.

"Я розмовляв з новопризначеним послом Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович. Вона планує приїхати до святкування (Дня Незалежності України 24 серпня - ІФ) і матиме можливість разом з нами відзначити 25 років незалежності", - повідомив В. Чалий журналістам у понеділок у Києві.

Як повідомлялося, 18 серпня 2016 року попередній керівник американської дипломатичної місії в Україні Джеффрі Пайетт після трьох років роботи покинув Україну.

Раніше президент США Барак Обама оголосив про намір призначити Марі Йованович новим послом в Україні. У свою чергу Дж.Пайєтт може бути призначений на посаду посла США в Греції.

М. Йованович займала посаду головного заступника помічника держсекретаря США у бюро з європейських та азіатських справ, а також працювала в Україні – близько трьох років (2001-2004) обіймала посаду заступника американського посла і тимчасового повіреного США в Україні.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ