Питання розміщення збройної місії ОБСЄ на Донбасі потребує врегулювання багатьох аспектів - Пєсков
У Кремлі вважають, що питання щодо розміщення збройної місії ОБСЄ на лінії розмежування сторін конфлікту на сході України потребує врегулювання різних аспектів, зокрема за лінією самої ОБСЄ.
"Ця тема збройної моніторингової місії ОБСЄ на лінії розмежування - це одне питання, яке потребує врегулювання багатьох аспектів, зокрема за лінією ОБСЄ", - сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков журналістам у понеділок.
"Є також електоральна місія - це інше питання, і його, безумовно, неможливо вирішувати, абстрагуючись від теми виборів (на Донбасі), а з темою виборів, як ви знаєте, ми поки що буксуємо", - зазначив прес-секретар президента.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо
01:51, 16.12.2025
В ОП спростували інформацію, що Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі
11:17, 12.12.2025
Зеленський: США, РФ і Україна не мають єдиної думки щодо Донбасу
13:55, 08.12.2025
Сибіга в ОБСЄ: допоки Україна стікає кровʼю, ніхто в цій залі не може почуватися в безпеці
12:57, 04.12.2025
ОБСЄ працює над аналізом потенційних сценаріїв повернення значної кількості українців додому через завершення тимчасового захисту ЄС
17:08, 26.11.2025
ОСТАННЄ
Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики
18:26, 09.01.2026
Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"
17:14, 08.01.2026
Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час
13:40, 08.01.2026
Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський
11:57, 08.01.2026
Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни