Донбас може стати справжнім двигуном змін в Україні
Донбас помалу стає європейським, і цей регіон може стати справжнім двигуном змін в Україні, вважає прес-секретар Представництва Європейського Союзу в Україні Давід Стулік.
"Пан посол, і мої колеги, ми практично щотижня буваємо тут, на Донбасі, тому що ми віримо, що Луганська і Донецька області, вони можуть стати двигуном змін в Україні. Донбас дуже зміниться. Зараз він стає європейським, і чому інші регіони України не можуть такими стати", - сказав Д.Стулік, виступаючи під час "Донбасмедіафорум" у Маріуполі в п'ятницю.
При цьому він наголосив, що Представництво ЄС докладає максимум зусиль для того, щоб "Донбас став таким своєрідним Західним Берліном, який покаже всьому світу, як можна гідно жити, і що той шлях, який обрала ця частина України, є правильним".
Д.Стулік також зазначив, що Євросоюз підготував програму відновлення Донбасу, розраховану на кілька мільярдів гривень, яку профінансують європейські платники податків.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Угорська нація очікує від ЄС об'єднання, але без України, – Орбан
14:38, 15.03.2025
Радники з безпеки Німеччини, Франції та Великої Британії неанонсовано вирушили до Вашингтону
21:03, 14.03.2025
Членство в ЄС є пунктом номер один економічних гарантій для України, але рішення блокує Угорщина – Зеленський
20:52, 14.03.2025
Створення фонду за угодою з США щодо корисних копалин потребуватиме залучення ЄС – Стефанішина
20:10, 14.03.2025
ЄС виключив із санкційного списку чотирьох громадян РФ
13:54, 14.03.2025
ОСТАННЄ
Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"
11:12, 16.03.2025
Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв
20:44, 15.03.2025
Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя
21:49, 14.03.2025
ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський
20:42, 14.03.2025
Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський