Спікер литовського Сейму виступає за продовження Євросоюзом санкцій проти РФ
Спікер Сейму Литовської Республіки Лорета Граужинене виступає за продовження Європейським Союзом санкцій стосовно Російської Федерації та за якнайшвидше надання ЄС безвізового режиму для громадян України.
"Зараз Російська Федерація продовжує свою агресію і не виконує Мінських домовленостей... У такій ситуації санкції проти Росії мають бути продовжені", - заявила Л. Граужинене під час засідання Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литви, Сейму і Сенату Польщі в понеділок у Києві.
Голова литовського Сейму також зазначила, що Литва виступає за те, що Європейський Союз якомога швидше надав громадянам України безвізовий режим.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Чорному морі – один ворожий корабель –ВМС ЗСУ
06:35, 05.04.2025
Зеленський: Я не боюсь ніяких перемовин з росіянами, але треба, щоб вони не були просто вбивцями
21:51, 04.04.2025
США готові до посилення тиску на РФ для припинення вогню – Зеленський
21:44, 04.04.2025
Зеленський: Ми віримо, що США не підуть на зняття санкцій з РФ, країни ЄС їх точно не знімуть
21:15, 04.04.2025
Росія вже намагається дестабілізувати Європу за допомогою гібридних заходів, – голова Військового комітету ЄС
19:05, 04.04.2025
ОСТАННЄ
Сибіга: "Рамштайн" продовжуватиме існувати навіть за відсутності США
13:24, 04.04.2025
Сибіга на засіданні Ради Україна-НАТО закликав посилити тиск на Росію, низка держав оголосила про нові зобовʼязання та пакети допомоги
11:09, 04.04.2025
Стефанчук звинуватив співголову фракції "Європейська солідарності" Геращенко у розповсюдженні полуправди
20:27, 03.04.2025
Вирішення будь-яких торговельних спорів у рамках СОТ неможливе через блокування США – 1-й заступник глави МЗС
19:42, 03.04.2025
Заява на відрядження Порошенка в США була подана в Раду ще в лютому і спікер про це знав, заявляють в "Євросолідарності"