Тука: Для виборів на Донбасі необхідно створити низку умов
- Заступник міністра України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, колишній голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука заявляє, що ніколи не був проти виборів на Донбасі, проте для їх проведення необхідні відповідні умови.
"Я ніколи не був категорично проти виборів. Я завжди говорив, що для цього немає передумов. Їх немає і зараз. Їх необхідно створювати. Якщо вдасться їх створити, то чом би не проводити вибори. Проте в таких умовах, як зараз, то я вважаю, що ні про які вибори йтися не може", - розповів він в інтерв'ю інтернет-виданню "Апостроф".
Г.Тука зауважив, що перед тим, як проводити вибори, необхідно буде здійснити низку заходів, які забезпечать законність виборів, їх відповідність українському законодавству, участь усіх політичних партій, безпеку виборчих комісій і засобів масової інформації.
На його думку, вибори стануть останнім кроком на шляху реінтеграції Донбасу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ситуація з керівником детективів БЕБ і корупція загалом може вплинути на довіру партнерів - Тука
20:27, 30.12.2024
Перезавантаження БЕБ не змінить ситуацію в зоні відповідальності органу - думка
19:02, 30.12.2024
ГУР: у центрі Луганська знищено російського військового злочинця - майора Первуху
12:17, 19.10.2024
СБУ підірвала автомобіль "депутата ЛНР" Попова, він загинув - джерела
17:05, 06.12.2023
У неділю ЗСУ завдали удару по нафто-мастильних складах ворога в Луганську - Стратком
18:10, 04.12.2023
ОСТАННЄ
Канада завжди буде другом України, незалежно від прізвища прем'єра - нардеп Сірко
16:46, 10.03.2025
Трамп розглядає можливість зупинення постачань американської зброї в Україну до відходу Зеленського з посади - ЗМІ
14:58, 10.03.2025
За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко
13:08, 10.03.2025
Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни
09:10, 10.03.2025
Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років