Політика

ЦВК призначила на 17 липня вибори нардепів у "звільнених" округах

Центральна виборча комісія України призначила на 17 липня 2016 року проміжні вибори народних депутатів в 4-х одномандатних округах.

На засіданні ЦВК у вівторок, яке провів голова Комісії Михайло Охендовський, було прийнято рішення призначити вибори в округах № 27 (Дніпропетровська обл.), № 85 (Івано-Франківська обл.), №151 (Полтавська обл.) і № 206 (Чернігівська обл.).

Рішення було прийнято у зв'язку з достроковим припиненням повноважень народних депутатів Бориса Філатова, Ігоря Насалика, Тараса Кутового і Владислава Атрошенка, які були обрані за цими округами.

У ЦВК також зазначили, що виборчий процес на цих проміжних виборах починається з дня, наступного після дня опублікування цієї постанови, що має бути опублікована в загальнодержавних друкованих засобах масової інформації 18 травня цього року.

Як відомо, Т. Кутового призначено у новому Кабміні міністром аграрної політики та продовольства, а І. Насалика - міністром енергетики та вугільної промисловості. На виборах в жовтні 2014 року обидва балотувалися від "Блоку Петра Порошенка" на своїх округах і в парламенті увійшли до відповідної фракції.

Б. Філатов на минулих минулої осені місцевих виборах був обраний мером Дніпропетровська, а В. Атрошенко – мером Чернігова.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ