Нуланд у понеділок прибуде до Києва для зустрічей з лідерами України та громадянським суспільством
Помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд у понеділок, 25 квітня, розпочне візит в Україну, де зустрінеться з керівництвом країни та представниками громадянського суспільства.
"25 квітня помічник держсекретаря у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд із Ганновера (Німеччина) прибуде до Києва (Україна), щоб зустрітися з високопоставленими українськими урядовцями, лідерами політичних партій, народними депутатами, а також представниками громадянського суспільства", - йдеться в повідомленні на сайті Держдепу США.
Вона обговорить низку двосторонніх і місцевих питань, зокрема пріоритетні реформи та реалізацію Мінських угод.
Як повідомляє прес-служба апарату Верховної Ради, у вівторок, 26 квітня, голова Верховної Ради Андрій Парубій зустрінеться з В.Нуланд у Києві.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
В угоді про копалини - один із пунктів про гарантії безпеки, вона має бути підписана міністрами – Зеленський
15:49, 26.02.2025
Угоду про мінерали скоріш за все треба буде імплементувати - голова комітету з питань зовнішньої політики
15:36, 26.02.2025
Угодою з США враховано інтереси євроінтеграції України і співпрацю з міжнародними фінорганізаціями - Шмигаль
14:22, 26.02.2025
Зеленський може приїхати до Вашингтона у п'ятницю, щоб підписати меморандум про надра, Трамп чекає на нього – ЗМІ
09:46, 26.02.2025
Віцепрезидент США піддав критиці стратегію Зеленського у відносинах з адміністрацією Трампа – ЗМІ
05:56, 26.02.2025
ОСТАННЄ
Варшава не відправлятиме свої війська в Україну, але готова надати логістичну підтримку - Туск
14:47, 26.02.2025
Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана
19:34, 25.02.2025
УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук
19:00, 25.02.2025
Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ
17:41, 25.02.2025
Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини