Данія виступає за продовження санкцій ЄС стосовно Росії
Данія наполягатиме на продовженні санкцій Євросоюзу щодо Російської Федерації через загострення ситуації на Донбасі та не змінить своєї позицію до повного виконання Мінських угод.
"Я хотів би висловити занепокоєння з приводу того, в останні місяці відбувається ескалація насильства на сході України. Сподіваюся, що політичне обговорення в "нормандському форматі" призведе до певного прогресу. Запевняю вас у тому, що Данія виступатиме за те, щоб санкції ЄС проти Росії тривали, доки не будуть повністю виконані Мінські домовленості", - заявив прем'єр-міністр Данії Ларс Расмуссен на спільній з президентом України Петром Порошенком прес-конференції в Києві у вівторок.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росії довелося відкласти плани збільшення виробництва і експорту ЗПГ через санкції - ЗМІ
00:40, 26.12.2025
Сенатори США засудили вбивства мирних жителів України, вчинені під час Різдва
23:05, 25.12.2025
Кабмін продовжив заборону на імпорт російських товарів на 2026 рік
14:04, 25.12.2025
Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ
03:11, 25.12.2025
Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання
23:44, 24.12.2025
ОСТАННЄ
Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко
18:50, 25.12.2025
"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції
14:25, 24.12.2025
Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе
13:52, 24.12.2025
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський