Яценюк доручив з'ясувати, чи підписує документи Абромавічус
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив з'ясувати, чи перебуває на робочому місці і чи підписує документи міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, який написав заяву про відставку, але Верховна Рада її не прийняла.
"Я хотів би розібратися з юридичною стороною питання: міністр перебуває у робочому кабінеті чи ні? І чий підпис там зараз стоїть", - сказав прем'єр на засіданні Кабінету Міністрів.
Питання про те, чи є на робочому місці міністр економічного розвитку виникло після того, як міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вніс проект про виділення коштів з резервного фонду, зазначивши при цьому, що на такому документі має стояти підпис міністра економічного розвитку.
При цьому А. Аваков зазначив, що Айварас Абромавічус зараз не підписує документів, тому він просить для дотримання всіх формальностей прем'єра внести проект документа на засідання Кабінету Міністрів.
Прем'єр-міністр зазначив, що за його інформацією А. Абромавічус підписує документи, тому попросив заступник міністра економрозвитку Максима Нефьодова розшукати А. Абромавічуса і отримати підпис під проектом документа.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Свириденко: Уряд доручив забезпечити безперебійну роботу пунктів незламності
16:58, 10.01.2026
Уряд уточнив умови проведення "Енергоатомом" спецсесій з продажу е/е для технологічних витрат "Укренерго"
14:18, 05.01.2026
Свириденко: Найсвітліший підсумок останнього засідання уряду в 2025р. - це донечка віцепрем'єрки Бережної, яка сьогодні разом із нами
16:07, 31.12.2025
Уряд шукає баланс між рекомендаціями ЄС щодо ОВД та запитом бізнесу на спрощення процедур через війну – очільник Мінекономіки
13:00, 31.12.2025
Уряд відтермінував строки обов’язкового використання платіжних терміналів для ФОП 1-ї групи
19:59, 29.12.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції
17:54, 19.01.2026
Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом
14:36, 19.01.2026
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"