Політика

Порошенко: ВР має взяти на себе відповідальність і взяти участь у розв'язанні нинішньої кризи

Президент України Петро Порошенко покладає відповідальність за вирішення нинішньої політичної кризи, яка призвела до урядової, на Верховну Раду.

"Я вважаю, що парламент повинен нарешті узяти на себе відповідальність і не займати контроверсійну позицію, відповідальність для того, щоб спільно, не перекладаючи її ні на кого, напрацювати вихід з об'єктивної кризи", - сказав П.Порошенко, відповідаючи на запитання журналістів у Вінниці в понеділок.

Президент заявив, що проблема "не в коаліції або опозиції". "На сьогодні необхідно пройти перезавантаження влади. Це те, чого хоче народ. І уряд чітко заявив, що розуміє цю необхідність", - сказав П.Порошенко.

Глава держави наголосив, що він категорично проти дострокових парламентських виборів. "При цьому не треба посипати голову попелом і робити кроки, які приведуть до хаосу або дезинтеграції держави. У своєму зверненні я чітко підкреслив: я проти дострокових парламентських виборів. Народ все, що міг, зробив - і волю продемонстрував, і проголосував, і вибрав тих, хто сформував проєвропейські сили в парламенті. І яскравим підтвердженням цьому є голосування за "безвізові" закони в парламенті", - заявив П.Порошенко.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ