Яценюк: Я не планую ініціювати зміну когось із міністрів від "Народного фронту"
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що не має наміру ініціювати зміну міністрів від партії "Народний фронт".
"Я не планую подавати (пропозицію - ІФ) на зміну когось із міністрів від "Народного фронту" і чекаю, якою буде позиція від наших політичних партнерів", - сказав він на підсумковій прес-конференції в Києві у вівторок.
Прем'єр також відзначив свою повну підтримку діяльності Наталії Яресько на посаді міністра фінансів України: "Я її повністю підтримую. Вона професіонал".
За словами А.Яценюка, рішення про ротацію уряду "має бути прийняте на рівні президента України, "Блоку Петра Порошенка", прем'єр-міністра та "Народного фронту", як і інших членів коаліції, і сьогоднішніх, і, можливо, тих, які були в коаліції та які хочуть повернутися".
Він також нагадав, що міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі подав заяву про відставку, проте парламент кілька разів її не задовольнив.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк
13:49, 05.12.2025
5 грудня відбудеться 11-й Київський Безпековий Форум для молоді GEN W²: ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ
11:37, 01.12.2025
Тези т.зв. "мирного плану" Путін обговорював з Трампом в Анкориджі, з корупційним скандалом він не пов'язаний – Яценюк
13:44, 20.11.2025
РФ бомбардує українську енергетику, щоб спинити надання Україні далекобійної зброї, - Яценюк
13:52, 10.11.2025
Яценюк: В Україні економіка воєнного часу, а її майбутнє – спільні підприємства в сфері ВПК (Ч. 2)
12:00, 08.11.2025
ОСТАННЄ
Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС
19:13, 13.01.2026
Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому
18:17, 13.01.2026
Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці
17:55, 13.01.2026
Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи
17:47, 13.01.2026
Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів