Інформації про позачергове засідання ВР цього тижня поки що немає - Сироїд
Віце-спікер українського парламенту Оксана Сироїд наразі не має інформації про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України цього тижня.
"Поки що немає інформації про скликання позачергового засідання від голови Верховної Ради, тому поки що працюємо в наявному режимі", - сказала О.Сироїд журналістам у понеділок.
Як раніше повідомлялося, лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко запропонував провести позачергове засідання Верховної Ради 17 грудня і розглянути на ньому, зокрема, питання нових кандидатів у члени Центрвиборчкому і зробити перший крок до внесення змін до Конституції в частині судової реформи - спрямувати законопроект до Конституційного суду.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт
12:40, 23.12.2025
В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія
12:45, 22.12.2025
Засідання Ради у п'ятницю не заплановано – Стефанчук
13:36, 18.12.2025
Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях
13:32, 18.12.2025
Україна хоче приєднатися до Рекомендації Ради ОЕСР щодо боротьби з корупцією на державних підприємствах
08:20, 18.12.2025
ОСТАННЄ
Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко
18:50, 25.12.2025
"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції
14:25, 24.12.2025
Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе
13:52, 24.12.2025
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський