Орієнтир на НАТО є головним у військовій реформі України, заявляє Порошенко
Президент України Петро Порошенко заявляє, що НАТО є головним партнером України із гарантування безпеки держави.
"Дозвольте вам нагадати, що нова військова доктрина ставить завдання до 2020 року забезпечити повну сумісність ЗС України з відповідними силами країн-членів НАТО. Це необхідно тому, що ми плануємо після досягнення нами критеріїв членства отримати перспективу членства. І розраховуємо, що так само буде продемонстрована готовність наших партнерів прийняти Україну", - сказав він у п'ятницю перед церемонією нагородження українських військовослужбовців з нагоди Дня Збройних сил України.
За словами президента, орієнтир на Альянс є гоовним у військовій реформі України.
"На жаль, Україна наприкінці попереднього десятиліття не змогла проскочити у відкриті двері НАТО і Альянс в цій поточній ситуації не є офіційним союзником України де-юре. Але де-факто – це наш головний партнер у гарантуванні національної безпеки", - наголосив П. Порошенко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Питання НАТО немає і не було в угоді про корисні копалини – Зеленський
20:42, 01.04.2025
Порошенко передав на фронт першу партію дронів на оптоволокні
17:51, 01.04.2025
Україна покращить процедуру відбору та призначення наглядових рад держкомпаній до серпня 2025 р. - програма з МВФ
12:57, 01.04.2025
Військова авіація Швеції та Великої Британії приступила до виконання місії НАТО з охорони повітряного простору Польщі
11:41, 01.04.2025
Прагнення України до НАТО могло стати причиною війни — Трамп
04:41, 01.04.2025
ОСТАННЄ
Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо
20:12, 01.04.2025
Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці
17:51, 01.04.2025
Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС
17:32, 01.04.2025
Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре
17:30, 01.04.2025
УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області