Тристороння міністерська зустріч на тему економічної асоціації ЄС та України відбудеться у Брюсселі
Тристороння зустріч ЄС, Росії та України на міністерському рівні з торговельно-економічних питань, пов'язаних з імплементацією Україною угоди про асоціацію з Євросоюзом, відбудеться 1 грудня у Брюсселі.
Попередні тристоронні консультації на міністерському рівні відбулися у Брюсселі 7 вересня. За підсумками тієї зустрічі були дані доручення експертам впродовж місяця підготувати документ, який би знімав заклопотаності Росії внаслідок набуття чинності з 1 січня 2016 року економічної частини угоди про асоціацію між ЄС і Україною.
Два раунди експертних переговорів, судячи з усього, особливих переміщень не принесли, і такого документа Україна і ЄС не прийматимуть.
Уряд РФ у середині серпня ухвалив постанову, що до продукції з України буде введено продовольче ембарго з 1 січня 2016 року в тому випадку, якщо російські заклопотаності не будуть зняті. Крім того, щодо України в РФ перестане з 1 січня діяти режим зони вільної торгівлі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Іран продав Росії ракети і дрони на кілька мільярдів доларів - ЗМІ
04:15, 13.01.2026
Нещодавні атаки РФ свідчать про рішучість Путіна продовжити свою варварську війну – постпред України при радбезі ООН
00:02, 13.01.2026
Росіяни готують новий масований удар - Зеленський
20:44, 12.01.2026
МЗС України вітає скасування показу російського пропагандистського фільму у Швейцарії
20:32, 12.01.2026
МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь у агресії проти України
19:48, 12.01.2026
ОСТАННЄ
У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів
20:42, 12.01.2026
Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики
18:26, 09.01.2026
Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"
17:14, 08.01.2026
Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час
13:40, 08.01.2026
Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський