Політика

За фактами фальсифікацій на дільницях у Кривому Розі відкрито кримінальне провадження - нардеп

Народні депутати зареєстрували заяву і вже відкрито кримінальне провадження за фактами фальсифікацій на виборах у Кривому Розі, повідомив народний депутат від партії "УДАР" Єгор Фірсов.

"З допомогою народних депутатів Левуса і Висоцького вже зареєстровано заяву і відкрито кримінальне провадження за фактами фальсифікацій на дільницях у Кривому Розі. Будемо боротися", - написав він у своєму блозі на сайті "Української правди".

За його словами, деякі члени територіальної виборчої комісії продали свої квоти.

Депутат вважає, що всім політичним силам необхідно зробити заміни своїх представників у складі Криворізької ТВК.

"ТВК має зібратися завтра вранці (а не о 18.00, як вони вирішили) переглянути своє рішення і реально розглянути скарги штабу Юрія Милобога", - пише він.

Крім цього, Фірсов повідомляє, що на 18:00 під будівлею ТВК призначено мітинг.

Як повідомлялося, кандидат від "Опозиційного блоку" Юрій Вілкул переміг у другому турі виборів міського голови Кривого Рогу (Дніпропетровська обл.), про що свідчать дані, оприлюднені на сайті Центральної виборчої комісії.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ