Яценюк закликає ВР голосувати за закони, спрямовані на дерегуляцію бізнесу
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк закликав Верховну Раду розглянути та проголосувати за законодавчі ініціативи, які спрямовані на дерегуляцію та спрощення ведення бізнесу в Україні.
"Ми закликаємо парламент далі продовжувати ухвалювати закони щодо дерегуляції та спрощення життя в Україні для того, щоб ті підстави для корупції, які є на сьогодні в Україні, просто зникли", - заявив він на Міжнародній антикорупційній конференції в Києві в понеділок.
Прем'єр також зазначив, що Верховна Рада з якоїсь невідомої причини не голосує за законопроекти, які змінюють умови приватизації державних компаній в Україні.
У зв'язку з цим А.Яценюк нагадав, що український уряд зупинив приватизацію Одеського припортового заводу спеціально для того, щоб парламент ухвалив закон, який скасує обов'язковий продаж на біржі 5% Одеського припортового заводу. Прем'єр зазначив, що цей закон потрібен для ефективної приватизації Одеського припортового заводу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів
23:11, 13.01.2026
НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів
22:52, 13.01.2026
22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики
20:43, 13.01.2026
Нардеп Железняк розповів про план голосування у Раді в середу
20:10, 13.01.2026
Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн
18:11, 13.01.2026
ОСТАННЄ
Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді
17:38, 14.01.2026
Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута
16:01, 14.01.2026
Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення
14:52, 14.01.2026
Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці
14:20, 14.01.2026
Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС