Висновки Венеціанської комісії щодо змін Конституції в частині судової реформи очікуються до кінця жовтня - Порошенко
Президент України Петро Порошенко очікує висновків Венеціанської комісії щодо проекту змін до Конституції країни в частині судової реформи наприкінці жовтня.
"Наприкінці жовтня я очікую висновків Венеціанської комісії з концепції судової реформи, яка була запропонована мені Конституційною комісією", - сказав президент, виступаючи на засіданні Антикорупційної ради при президенті України у вівторок.
Глава держави закликав громадськість взяти активну участь в обговоренні цієї реформи, оскільки після цього буде сформовано остаточні пропозиції щодо внесення змін до Конституції.
"Я наполягаю, що проект має передбачати ефективний механізм очищення та оновлення суддівського корпусу, і цей проект змін до Конституції буде направлено як ініціативу до Верховної Ради", - додав П.Порошенко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
НБУ визнає ділову репутацію Порошенка небездоганною для спроби вилучити його акції МІБ, стверджує сам Порошенко
23:48, 11.04.2025
НБУ заперечив політичний тиск у справі перевірки банку Порошенка
21:36, 11.04.2025
Порошенко везе на фронт морпіхам дрони, РЕБ і квадроцикли
11:26, 11.04.2025
Нацбанк спрямував запит до МІБ щодо витрат "Справи громад" та БФ Порошенка на ЗСУ, стверджують у "Євросолідарності"
16:35, 10.04.2025
"Європейська Солідарність" нагадує Стефанчуку про його обов’язок вчасно підписати міжнародні відрядження Порошенка
19:03, 09.04.2025
ОСТАННЄ
Гамбія призначила послом за сумісництвом в Україні дипломата, акредитованого в Анкарі, а не в Москві – Сибіга
20:29, 11.04.2025
Орбан заявив, що не дозволить Брюсселю "змусити" Угорщину прийняти членство України в ЄС
19:18, 11.04.2025
Зеленський на "Рамштайні": необхідно визначити чіткі деталі щодо контингенту безпеки в Україні
18:08, 11.04.2025
Естонія затримала підсанкційне судно з тіньового флоту РФ у Балтійському морі
17:05, 11.04.2025
Умєров: працюємо з партнерами над пошуком додаткових систем "Patriot"