Березюк припускає повернення до голосування в першому читанні за зміни до Конституції щодо децентралізації
Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк не виключає, що парламент знову повернеться до першого читання законопроекту про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації.
"Багато депутатів, які проголосували, кажуть, що не голосуватимуть 300 (голосів у другому читанні - ІФ), і тут є вихід - зібрати 150 голосів, повернутися до першого читання і почати наново", - сказав О. Березюк журналістам у четвер в Києві.
За словами лідера фракції "Самопоміч", це "прекрасна пропозиція".
Раніше О.Березюк заявляв, що "Самопоміч" виступає за повернення до попереднього затвердження (у першому читанні) законопроекту про внесення змін до Конституції в частині децентралізації: "Ми пропонуємо разом з іншими членами коаліції зібрати 150 голосів, повернути розгляд до першого читання. І усе з початку зробити правильним чином".
Як повідомлялося, 31 серпня Верховна Рада в першому читанні 265 голосами схвалила президентський законопроект про внесення змін до Основного закону в частині децентралізації влади.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів
13:39, 25.02.2025
Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради
11:32, 25.02.2025
Рада достроково припинила повноваження нардепа Кормишкіної
11:20, 25.02.2025
Раді знову пропонують прийняти заяву про підтримку демократії, яку можуть розглянути на засіданні у вівторок
21:58, 24.02.2025
Європейська Рада збереться на спеціальне засідання 6 березня
19:19, 23.02.2025
ОСТАННЄ
Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ
17:41, 25.02.2025
Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини
13:53, 25.02.2025
Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів
13:43, 25.02.2025
Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів
13:24, 25.02.2025
Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом