Генпрокурор вніс до ВР подання на притягнення до кримінальної відповідальності "радикала" Лозового, заявляє Ляшко
Керівник парламентської фракції Радикальної партії Олег Ляшко стверджує, що генеральний прокурор України Віктор Шокін подав до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності його заступника, депутата Андрія Лозового.
"Генпрокурор Шокін вніс подання до парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт мого бойового побратима заступника Андрія Лозового", - написав О. Ляшко на сторінці у"Facebook" у вівторок.
Депутат переконаний, що це помста за позицію фракції Радикальної партії щодо голосування проти особливого статусу Донбасу, а також спроба розвалу демократичної коаліції.
Поінформоване джерело в правоохоронних органах також підтвердило агентству "Інтерфакс-Україна", йдеться про А. Лозового.
У вівторок на брифінгу генпрокурор В. Шокін повідомив, що вніс до Верховної Ради подання на затримання і арешт одного із народних депутатів з парламентської коаліції, однак не озвучив прізвища.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Перші пацієнти звернуться для проходження програми скринінгу 40+ на початку лютого – Ляшко
16:33, 06.01.2026
Уряд розширить програму "Доступні ліки", запровадить нові тарифи на кардіохірургічну допомогу – Ляшко
20:07, 18.08.2025
Ціни на велику кількість ліків будуть знижені вже до кінця літа - Ляшко
14:49, 25.06.2025
Про презентацію книги екс-генерального прокурора України Віктора Шокіна "Міжнародна корупція Джо Байдена та моя боротьба як Генерального прокурора незалежної України"
14:19, 24.06.2025
Правоохоронці підтвердили відсутність кримінальних проваджень проти керівників підрядника реконструкції сучасного корпусу "Охматдиту" - Ляшко
12:54, 20.06.2025
ОСТАННЄ
Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики
18:26, 09.01.2026
Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"
17:14, 08.01.2026
Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час
13:40, 08.01.2026
Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський
11:57, 08.01.2026
Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни