Голова ДФС Насіров направив заяву до Верховної Ради про складання депутатських повноважень
Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров заявив, що написав заяву про складення депутатських повноважень і направив його до Верховної Ради.
"Заяву було написано і відправлено керівництву Верховної Ради України", - сказав він на прес-конференції в Київській регіональній митниці в середу.
Як повідомлялося, 5 травня 2015 року на сайті Кабінету Міністрів України з'явилося повідомлення про те, що головою Державної фіскальної служби (ДФС) України призначено народного депутата, голову комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Романа Насірова.
За словами міністра фінансів України Наталії Яресько, кандидатура Р. Насірова була однією з двох відібраних сформованою Міністерством фінансів радою з відбору на конкурсі кандидатури голови ДФС. Загалом було 67 кандидатів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Посилення відповідальності військових за непокору виключено з проєкту закону в результаті консультацій Міноборони й комітетів ВР
23:45, 06.09.2025
Тимчасова повірена у справах США в Україні наголосила на важливості американсько-українського інвестиційного фонду відбудови
21:42, 06.05.2025
Стефанчук виказав підтримку позиції президента Зеленського на переговорах із Трампом
21:31, 28.02.2025
Парламентська делегація України прибула до США вперше в цьому році - Маркарова
04:26, 05.02.2025
Новий законопроєкт зі змінами щодо проходження ВЛК внесуть на розгляд парламенту
21:37, 29.01.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці
12:23, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів
18:51, 03.12.2025
Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"
18:42, 03.12.2025
Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга