СБУ відкрила справу за фактом польотів літаків "Грозний Авіа" в Крим - нардеп Логвинський
Народний депутат України Георгій Логвинський (фракція "Народний фронт") заявляє, що Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом польотів літаків авіакомпанії "Грозний Авіа" (Росія) в Крим.
"За моєю заявою СБУ розпочало кримінальне провадження за фактом незаконних чартерних рейсів за маршрутом Сімферополь-Стамбул. Літаки російської компанії "Грозний Авіа" буде заарештовано", - написав він у своєму Фейсбук у четвер.
Також нардеп заявляє, що на "туристичну компанію Aya Sofia, яка ці чартерні перельоти не лише організовувала, а й усіляко рекламувала у відкритих просторах Інтернету, - чекають неабиякі санкції", а "пасажирів, які літали за цим маршрутом, притягатимуть до відповідальності".
За словами парламентаря, всі ці пасажири "можуть бути обмежені в подальшому отриманні шенгенських віз".
Обґрунтувавши свої заяви, Г.Логвинський написав: "Європа не вітає порушників державного кордону. І повірте, що гласно або негласно, кожен, хто літав цими рейсами, вже дуже скоро на собі зможе відчути всі проблеми отримання віз у країнах шенгену".