Україна закликає Росію вплинути на сепаратистів для демілітаризації Широкиного й відведення зброї
Україна під час консультацій Тристоронньої контактної групи в середу закликала Росію вплинути на представників так званих "ДНР" і "ЛНР" для максимально швидкого вирішення основних проблем, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело, близьке до роботи групи.
"Українська сторона закликає Росію сприяти вирішенню найгостріших на сьогодні проблем - демілітаризації н.п. Широкиного, відведенню танків, а також мінометів та іншої зброї калібром менш ніж 100 мм від лінії зіткнення, розгортання постійних пунктів з представників Спільного центру контролю й координації в 10 найбільш проблемних точках", - сказав співрозмовник агентства.
Насамперед, уточнив він, ідеться про с. Широкине й район донецького аеропорту.
"Було також звернуто увагу на відсутність прогресу у звільненні заручників і доставки української гуманітарної допомоги на непідконтрольні Україні території", - сказав також співрозмовник агентства.
Консультації у форматі скайп-конференции між членами Контактної групи і представниками так званих "ДНР" і "ЛНР" відбулися в середу.