Байден: Санкції проти РФ потрібно продовжити до повного виконання Мінських угод
Віце-президент США Джо Байден заявляє про необхідність продовження санкцій щодо Росії, доки не будуть повністю виконані Мінські угоди і відновлені кордони України.
"Санкції, які ми зараз забезпечили, мають бути продовжені, щоб Росія виконала всі свої зобов'язання за Мінськими угодами і повернула кордони України", - сказав він у відеозверненні до учасників міжнародної конференції на підтримку України у вівторок у Києві.
Дж.Байден зазначив, що Росія сьогодні окупує українську територію і надсилає свої війська або найманців, танки, ракети на Донбас. Він назвав це спробою перекроїти кордони Європи.
Віце-президент США також запевнив, що вони продовжать забезпечувати Україну системами безпеки для захисту української території і кордонів від російської агресії.
Він нагадав, що російська агресія викликала величезну гуманітарну трагедію, через неї 2 млн українців були змушені полишити свої будинки, зафіксовано 1,2 млн внутрішньо переміщених осіб по всій країні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Новий пакет санкцій ЄС проти РФ може бути прийнятий до 24 лютого - ЗМІ
11:01, 13.01.2026
Росія втратила трильйони доларів через заниження вартості її нафти та нафтопродуктів – СЗР про ефект санкцій проти РФ
09:26, 03.01.2026
ЄС ще на пів року продовжив економічні санкції для РФ
12:35, 22.12.2025
Мінфін США готовий до введення санкцій проти РФ в найкоротший час - Стефанішина
16:25, 18.12.2025
США готують нові санкції проти РФ, якщо Путін відхилить мирну угоду – ЗМІ
11:58, 17.12.2025
ОСТАННЄ
У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів
20:42, 12.01.2026
Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики
18:26, 09.01.2026
Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"
17:14, 08.01.2026
Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час
13:40, 08.01.2026
Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський