Політика

Робгрупа ВР з перевірки обґрунтованості тарифів на ЖКГ доможеться їх зниження, переконана Тимошенко

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко впевнена, що результатом роботи робочої групи з перевірки обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги для населення буде зниження цих тарифів.

"Я думаю, що як би складно не створювалася ця робоча група з вивчення обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги для людей, як би вона важко працювала, ми доможемося зниження тарифів, але залишимо їх на ринково-обґрунтованому рівні, що буде під силу для населення", - заявила вона журналістам після першого засідання робочої групи в понеділок у Києві.

Ю. Тимошенко зазначила, що у робочої групи мало часу і вона має проаналізувати тарифи і зробити висновки до 7 травня. "Мені дуже шкода, що з моменту формування робочої групи витрачено 10 днів і не направлені звернення до керівників уряду, міністерств і відомств", - сказала вона.

Лідер "Батьківщини" зазначила, що якщо робоча група не встигне зробити весь обсяг роботи до 7 травня, "ми наполягатимемо на продовженні роботи групи, але наша мета встигнути до 7 травня".

Ю. Тимошенко сказала, що представники уряду у Верховній Раді затягують роботу робочої групи.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", під час засідання робочої групи вона запропонувала направити запити для того, щоб отримати відповіді та проаналізувати тарифи, прем'єр-міністру Арсенію Яценюку, Міністерство економічного розвитку і торгівлі, керівництву Національної комісії з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, голові правління НАК "Нафтогаз України", міністру енергетики та ін.

"Тарифи мають бути ринково обґрунтованими, але не завищеними", - наголосила Ю. Тимошенко під час засідання робочої групи.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ