КС дав владі останній шанс на виправлення помилок у законі про "люстрацію"
Конституційний Суд дав владі останній шанс виправити помилки у так званій люстрації, заявляють в "Опозиційному блоці" на сайті політсили.
"Незважаючи на тиск і всередині будівлі суду, і біля його стін, судді змогли прийняти зважене і мудре рішення. Представник парламентської більшості не осоромився вдатися до залякування частини суддівського корпусу КС заявою про відкриття проти них кримінальних проваджень. Але, до честі суддів, вони не здригнулися, довівши свою незалежність і державну позицію", - йдеться в поширеній у четвер заяві "Опозиційного блоку".
"Опозиційний блок" вимагає від коаліції розглянути всі зміни до закону "Про очищення влади" та закликає міжнародні правозахисні організації дати свою оцінку оновленому закону.
У четвер Конституційний Суд відклав розгляд справи "про люстраційний закон" на невизначений період.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Новий конкурс з відбору суддів КС стартує 14 жовтня
19:23, 13.10.2025
Рада не змогла призначити суддів КС
14:57, 08.10.2025
Зеленський призначив суддею КС голову його науково-консультативної ради Барабаша
20:19, 17.09.2025
Раді рекомендують її зняти заборону довічно засудженим залишати колонію за виняткових обставин через рішення КС
19:32, 28.08.2025
Конституційний суд Румунії відхилив скаргу Сіміона на результати виборів
11:57, 22.05.2025
ОСТАННЄ
Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі
12:18, 20.01.2026
"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції
17:54, 19.01.2026
Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом
14:36, 19.01.2026
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні