У Порошенка на посаду губернатора Запоріжжя є три кандидати
Президент України Петро Порошенко заявляє про те, що у нього є три кандидати на посаду голови Запорізької обласної державної адміністрації.
"У мене є три кандидати, вони повинні пройти співбесіду", - сказав П. Порошенко в четвер у Харкові.
Він зазначив, що рішення щодо призначення Валентина Резніченко на посаду голови Дніпропетровської облдержадміністрації приймалося досить швидко, і тому питання, хто буде його наступником, ще остаточно не вирішено.
Водночас президент пообіцяв, що рішення буде ухвалено найближчим часом. "Найближчим часом ми визначимося. Ми повинні порадитися з урядом, тому що уряд готує цих кандидатів за Конституцією і лише після того, як буде знайдено консенсус, ми запропонуємо запорожцям нового голову облдержадміністрації", - сказав П. Порошенко.
Він також позитивно оцінив результати роботи В. Резніченка на посаді голови Запорізької облдержадміністрації.
За словами президента, за місяць, протягом якого В. Резніченко керував областю, в соціально-політичній обстановці регіону відбулися кардинальні суттєві позитивні зміни.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Три роки тому ми могли втратити державу, але ми обрали спротив та гідність - Порошенко
13:44, 24.02.2025
Заява АПУ щодо застосування санкцій до громадян України
16:01, 21.02.2025
Дискусія з Трампом потребує дипломатичної майстерності, не варто рефлексувати на кожну його заяву - Порошенко
19:04, 20.02.2025
Порошенко повіз дрони і техніку на Сумщину на на 44 млн гривень
14:26, 19.02.2025
Міжнародний демократичний союз закликає владу припинити політичні переслідування Петра Порошенка
09:58, 18.02.2025
ОСТАННЄ
Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана
19:34, 25.02.2025
УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук
19:00, 25.02.2025
Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ
17:41, 25.02.2025
Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини
13:53, 25.02.2025
Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів