Порошенко застеріг президента Туреччини про ризики будівництва "Турецького потоку"
Президент України Петро Порошенко застеріг президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана про ризики будівництва "Турецького потоку".
"Ми окремо обговорили можливість участі українських компаній та українських виробників у будівництві газопроводу TANAP. Я звернув увагу президента Туреччині на можливі ризики будівництва "Турецького потоку" й додаткові можливості постачання реверсного газу з Європи", - сказав П. Порошенко на спільному брифінгу з президентом Туреччини в Києві в п'ятницю.
За словами президента України, обидві країни зацікавлені в реалізації міжнародних газотранспортних проектів, зокрема, щодо постачання газу з каспійського шельфу та країн центральної Азії. П.Порошенко зазначив, що сторони зацікавлені в обміні досвідом будівництва підземних газосховищ (ПСГ), а також в обговоренні умов зберігання газу в українських ПСГ.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Порошенко передав "Блискавки" та інше обладнання бригадам ЗСУ
11:14, 31.12.2025
Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси
14:18, 27.12.2025
Порошенко передав шість комплексів "Ай-Петрі" для захисту критичної інфраструктури
11:52, 26.12.2025
Порошенко передав військовим велику партію енергообладнання – генератори і зарядні станції
11:54, 24.12.2025
Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше
21:45, 23.12.2025
ОСТАННЄ
Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування
13:50, 01.01.2026
ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"
11:52, 30.12.2025
Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій
11:03, 30.12.2025
"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського
17:35, 29.12.2025
Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики