"Народний фронт" вимагає відставки глави Міненерго Демчишина за корупційні схеми
Парламентська фракція "Народний фронт" наполягає на відставці міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина.
"Ми обурені тим, що міністр енергетики Демчишин, фактично, працює над системним розвалом цього сектора, зберігає всі кримінальні схеми, закладені ще Ставицьким (Едуард Ставицький - міністр енергетики та вугільної промисловості при Януковичі - ІФ), Бакуліним (Євген Бакулін - голова правління НАК "Нафтогаз України" за Януковича - ІФ), Бойко (Юрій Бойко - глава Мінпаливенерго при Януковичі - ІФ), крім того, легалізував, фактично, окупацію Криму відповідними контрактами, які зараз розбирає Генеральна прокуратура , - сказав член фракції Андрій Левус на брифінгу в середу в парламенті.
"Ми вимагаємо і на рівні фракції" Народний фронт ", і на рівні коаліції притягнення до відповідальності міністра енергетики, його негайного звільнення, а також звільнення керівника "Укргазвидобування", який також стоїть за збереженням старих схем Ставицького, Бакуліна, Бойкаі нових корупційних оборудок, які не дають Україні розвиватися", - додав депутат.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Суд заарештував майно екс-міністра енергетики Демчишина в рамках справи про закупівлю вугілля з ОРДЛО у 2014 році
12:26, 17.01.2022
Суд дозволив затримання екс-міністра енергетики Демчишина у справі про сприяння терористичним організаціям
12:24, 08.12.2021
ДБР викликало екс-міністра енергетики Демчишина на допит у справі про сприяння терористичним організаціям
18:13, 15.11.2021
Демчишин: Справа, сфабрикована проти мене, білими нитками шита і має суто політичний характер
20:54, 13.11.2021
Правоохоронці повідомили про підозру у сприянні терористичним організаціям екс-міністру енергетики Демчишину
16:58, 12.11.2021
ОСТАННЄ
Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів
16:42, 13.01.2026
На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ
15:38, 13.01.2026
Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ
15:30, 13.01.2026
У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів
20:42, 12.01.2026
Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики