Голова ПА ОБСЄ закликає сторони конфлікту до дотримання режиму припинення вогню і висловлює занепокоєння з приводу ситуації з Дебальцевим
Голова Парламентської асамблеї ОБСЄ Ілкка Канерва (Ilkka Kanerva) закликав усі сторони конфлікту в Україні суворо дотримуватися режиму припинення вогню і висловив занепокоєння з приводу продовження бойових дій на сході країни, зокрема в околицях міста Дебальцеве (Донецька обл.).
"У перші дні дії угоди про припинення вогню критично важливим є дотримання цих умов. Я вітаю новини, що вогонь було припинено, але при цьому шкодую через невиправдану завзятості сепаратистів, які продовжують наполягати на тому, що режим припинення вогню не діє на території Дебальцева, що зараз перебуває під контролем урядових сил", - цитує І. Канерву прес-служба ОБСЄ в понеділок.
Він звернувся до всіх сторін конфлікту з проханням поважати Мінські домовленості і "не відмовлятися від миру, якого було дуже важко досягти".
Як повідомлялося, питання України буде головним на зимовій сесії ПА ОБСЄ, що розпочнеться 18 лютого у Відні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сибіга в ОБСЄ: допоки Україна стікає кровʼю, ніхто в цій залі не може почуватися в безпеці
12:57, 04.12.2025
ОБСЄ працює над аналізом потенційних сценаріїв повернення значної кількості українців додому через завершення тимчасового захисту ЄС
17:08, 26.11.2025
Рішення ПА ОБСЄ приєднатися до Коаліції за повернення українських дітей сприятиме відповідальності РФ – МЗС
11:38, 18.11.2025
ПА ОБСЄ приєдналася до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей
18:56, 17.11.2025
ПА ОБСЄ призначила Каріну Едебрінк спецпредставницею з питань викрадення та депортації українських дітей
20:16, 14.10.2025
ОСТАННЄ
Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута
16:01, 14.01.2026
Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення
14:52, 14.01.2026
Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці
14:20, 14.01.2026
Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС
19:13, 13.01.2026
Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому