Генсек ОБСЄ підтримує підсумки нових Мінських домовленостей
Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр висловив задоволення результатами переговорів у Мінську.
"Загалом ОБСЄ підтримує підсумки зустрічі в Мінську, вважає їх важливими і потрібними, такими, які сприятимуть стабілізації та миру в Україні. Ми аналізуємо підсумки цих зустрічей і це вплине, що конкретно робитиме місія ОБСЄ на місцях. Перші висновки після переговорів - перш за все, мають дотримуватися Мінські домовленості, досягнуті у вересні минулого року", - заявив генсек ОБСЄ на прес-конференції в Дніпропетровську в четвер.
За його словами, за результатами мінської зустрічі в ОБСЄ можуть вирішити, чи відповідають завдання місії поточному моменту, чи потрібно вносити зміни до мандата місії для більш ефективного виконання завдань.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Постійна рада ОБСЄ обговорила масові ракетні та безпілотні атаки Росії проти України – Сибіга
20:25, 15.01.2026
Сибіга в ОБСЄ: допоки Україна стікає кровʼю, ніхто в цій залі не може почуватися в безпеці
12:57, 04.12.2025
ОБСЄ працює над аналізом потенційних сценаріїв повернення значної кількості українців додому через завершення тимчасового захисту ЄС
17:08, 26.11.2025
Рішення ПА ОБСЄ приєднатися до Коаліції за повернення українських дітей сприятиме відповідальності РФ – МЗС
11:38, 18.11.2025
ПА ОБСЄ приєдналася до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей
18:56, 17.11.2025
ОСТАННЄ
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський
12:32, 15.01.2026
Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді
17:38, 14.01.2026
Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута